8 АРГУМЕНТІВ
ДЛЯ ПОКУПКИ КОРМОЗМІШУВАЧА
“DEMI-MIX”

1. Якісні комплектуючі, європейські параметри

Всі кормозмішувачі комплектуються якісними складовими, які використовують у виробництві відомі європейські виробники, а саме, редуктор від фірми Комер Індустрі (Італія). Редуктор має закритий підшипник, що не потребує періодичного змащування. Вагова система від фірми ПТМ (Італія). Вагова система дає змогу зважувати корм до кілограма і програмувати 15 рецептів. Якісні комплектуючі дають можливість експлуатувати кормозмішувач багато років. Кормозмішуч відповідає всім європейським параметрам: дно на 9 кубовому має товщину 20 мм, а стінки бункера — 8 мм.

2. Доступна ціна

Ціна кормозмішувача майже на 40 відсотків дешевша від аналога імпортного, а це в свою чергу економія досить значних коштів, що могли б піти на оплату праці працівників, або на здешевлення інвестиційних коштів. Ми також на свою продукцію даємо відстрочку платежу, яка може досягати і до 6 місяців. Перший платіж може складати 50 відсотків. Тим самим кормозмішувач може себе уже за сезон частково окупити. Ми також запроваджуємо акційний продаж кормозмішувачів, де можна купити за зниженими цінами в залежності від умов оплати. Досить гарно чути від клієнтів, що ми на ринку кормозмішувачів даємо самі кращі умови для покупки кормозмішувача.

3. Технічні особливості та простота конструкцій

Із багатим як європейським так і українським досвідом виробництва кормозмішувачів, ми наблизили нашу модель кормозмішувача до реаліїв українського села. А саме із 2012 року всі кормозмішувачі випускатимуться із здвоєними колесами. Ці колеса ми перейняли із вантажного автомобіля, що в народі називають “Бичок”. Здвоєні колеса “Бичка” ширші за інші. Загальна ширина колії складає один метр. Кормозмішувач більш стійкіший, і не так тисне на неасфальтовану дорогу, яка є в більшості ферм України. Ймовірність застрягнути у болоті також зменшується. Європейські виробники ставлять здвоєні колеса лише на кормозмішувачі великої кубатури. Також не потрібно тримати додаткове колесо на складі про запас. Запасне колесо завжди на кормозмішувачі. При псуванні одного із коліс, кормозмішувач зможе працювати ще на одному, до заміни свого здвоєного “сусіда”.

Також у нас встановлений “карманчик” для внесення комбікорму у мішках. Цього в європейських кормозмішувачах не побачиш. Кормозмішувач має досить надійну будову і без проблем кидає корм у годівниці висотою 70 см.

4. Організована структура фірми

Стратегія нашої фірми направлена на принцип — працювати на клієнта, а саме, відповідати за продану техніку. Директор фірми має диплом Німецької школи сільського господарства Weihenstephan, за-спеціальністю менеджмент у сільському господарстві, де він навчався майже три роки. Також працював майже рік у цій країні на фірмі, яка виробляла кормозмішувачі. Здобуті знання менеджменту в європейских країнах він застосовує і у своїй діяльності, а саме, у виробництві кормозмішувачів і обслуговуванні їх. Якщо у конкурентів, які виробляють кормозмішувачі в Україні, для вирішення якихось проблем потрібно декілька днів для затвердження рішення керівництва, то тут рішення приймаються відразу. Тим самим клієнти хвалять за оперативність. Фірма має одну спеціалізацію – кормозмішувачі. Тим самим ми дотримуємося професіоналізму у цій вузькій галузі сільського господарства.

5. Наявність усіх запчастин, за помірними цінами

Кормозмішувачі, які ми продаємо, мають всі запчастини в Україні і можуть бути поставлені в короткий термін, бо ці запчастини ми використовуємо у виробництві. При покупці нового кормозмішувача потрібно також дивитися, за якими цінами фірма постачає запчастини, щоб не було того, що кормозмішувач купили, а на нього запчастини досить дорогі. Деякі фірми, користуючись монопольним становищем, ставлять ціну на запчастини, яка у 2-3 рази вища за їх собівартість. Ми цього не робимо і тому до нас багато хто звертається. Потрібно дивитися, щоб не було того, що ножі на кормозмішуач вам продавали по 1 тис. грн. і щоб колеса не постачали по 5-6 тис. грн. за штуку.

6. Довговічність на надійність

Щоб довести цей агрумент у нас немає конкретних доводів, але вони будуть із роками. Ми тільки почали працювати. Якщо через декілька років експлуатації, коли вже зноситься метал, ми зможемо замінити шнек, або бункер, і він зможе ще пропрацювати такий термін. При покупці імпортного кормозмішувача, цього не можна буде зробити, або і можна, але це буде досить дорого коштувати. На нашому кормозмішувачі залізо зноситься і його ми замінимо і кормозмішувач буде працювати і працювати.
Ціна нашого кормозмішувача — це ціна кормозмішувача б/в із Європи. Але все таки купувати б/в техніку — це купувати “кота в мішку”. Б/в кормозмішувач буде працювати, але питання довговічності буде під питанням. Як заявляють деякі фірми, що вони роблять повністю реконструкцію б/в кормозмішувача під мікроскопом, то це не зовсім вірно. Ручна праця у Європі досить дорого коштує і займатися досконало б/в технікою не має сенсу виробнику, якщо підприємство більше зможе заробити на новому кормозмішувачі. Ми даємо гарантію і обслуговування протягом всього терміну експлуатації кормозмішувача.

7. Гарні відгуки клієнтів

За два роки виробництва і виходу на український ринок ми продали 10 кормозмішувачів різних об’ємів. Для початку це досить непогано. Кормозмішувачі працюють у шести областях України. На яке б ви не поїхали підприємство, ви отримаєте гарні відгуки про наші кормозмішувачі. На даний момент кормозмішувачі працюють в: Київській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Харківській областях. Найкращий аргумент для покупки кормозмішувача — це порада тих, хто ними користується. Нам добре чути від клієнтів, які купили кормозмішувач, що із часом вони у нас ще будуть купувати.

8. Гарний та стильний вигляд

Наші кормозмішувачі мають гарний вигляд і сучасний дизайн. Здвоєні колеса придають йому вигляду потужності та міцності. Кормозмішувачі шліфують перед фарбуванням і фарбують автомобільною фарбою, що дає змогу на сонці блищати. “Демі-мікс” — це не тільки кормозмішувач — це стиль змішування.