Кормозмішувачі. Доступно, комфортабельно, вигідно, з любов'ю до тварин. Ідеальне рішення для отримання хороших результатів для ферм, які спеціалізуються на відгодівлі ВРХ, та отриманні хороших надоїв молока. Призначені для приготування і роздачі корму з різних компонентів (солома, силос, зелена маса, пресоване і розсипне сіно, а також комбікорма і кормові добавки). Чому саме наші кормозмішувачі? Прості у використанні. Гарантія та післягарантійне обслуговування. Лише хороші рекомендації фірми, яка зарекомендувала свою діяльність в багатьох куточках світу. Мінімум витрат при максимальній надійності. Наші кормозмішувачі розраховані для малих, а також великих сільськогосподарських ферм. Головною рисою залишається надійність не лише фірми, а й техніки. Ми пропонуємо вам високу функціональність і довгий термін експлуатації. Вони легкі в керуванні, чим являються зручними для користувача. Нові конічні бункери забезпечують незначну витрату енергії, тим самим заощаджують ваші гроші. Наші кормозмішувачі за показниками безпеки відповідають усім обов'язковим стандартним вимогам. Наша фірма допоможе підібрати вам ідеальний кормозмішувач, який буде збільшувати рентабельність і розвиток вашої ферми.

Мінімум техніки — мінімум зусиль. У літній період польових робіт на допомогу приходить спеціалізована техніка, а саме — тюковіз самозавантажувальний. Для транспортування, навантаження і розвантаження тюків великих розмірів ми хотіли б запропонувати причепи, які не тільки будуть економити ваш дорогоцінний час, але й ваші гроші. Причепи призначені для самостійного завантаження і розвантаження, тобто управління процесом здійснюється одним оператором. При використанні причепа потрібен лише один трактор, який не вимагає додаткової техніки. Гідравлічний захват повністю виключає використання додаткової ручної праці. Керування й управління всією роботою проводиться за допомогою дистанційного пульту. Переваги нашої техніки — це універсальність, відсутність ручної праці, легкість використання в різних умовах, відсутність додаткової техніки, збереження форм та цілісності сіноматеріалів. Наші причепи захищені стійким лакофарбовим покриттям, яке забезпечує захист від виникнення корозії, що також економить ваші заощадження.

Якість, надійність, доступність — головна характеристика наших навантажувачів. Хочемо запропонувати надійних помічників як для сільського господарства, так і для комунальних підприємств. На даний час на ринку підйомної техніки є безліч різних моделей. Наші моделі виготовлені з дотриманням всіх технічних норм використання в Україні та ЄС. Фронтальний навантажувач в сільському господарстві забезпечить завантаження, розвантаження сільськогосподарських сипучих і об’ємних матеріалів: рулонів, силосу, сіна, соломи. Це є надійна допомога у навантаженні копиць сіна, соломи, листяно—стеблевої маси кукурудзи, соняшнику та інших технічних культур у транспортні засоби. Захват для рулонів. Новинка. Кріплення під EURO рамки. Гачки та провушки польського виробництва. Пальці мають точки для мащення. Різак для силосу — призначений для різки та навантаження силосу. Європейська гідравліка, ножі із загартованої сталі. Також в наявності є крюки, які застосовуються для завантаження і розвантаження мішків типу Big Bag. В комунальних господарствах можливе застосування у навантаженні вугілля, гравію, піску, мінеральних добрив, зерна, Тарних і сипучих вантажів на будівельних і вантажних роботах.

Хедлок — решітки кормові з шийними фіксаторами. На тваринницьких фермах все частіше почали застосовувати безприв’язне утримання великої рогатої худои. При використанні всіх різновидів безприв’язного способу утримання потрібні не лише кормові столи, а й хедлоки. Вони є надійними помічниками не лише у проведенні всіх санітарних норм, але й у зважуванні ВРХ. Хедлок — бар’єрна решітка кормового стола являє собою самофіксуючий механізм. Принцип дії хедлока простий у використанні: тварина підходить до місця годівлі, або на будь які процедури, засовує голову між решітку, механізм замикається і корова фіксується в даному положенні. По закінченню годівлі, або всіх процедур відкривається хедлок і тварина спокійно відходить. Ця конструкція немає гострих країв, що забезпечує безпечність для тварин. Хедлок і його переваги: механізм простий у фіксації, також надійний і безпечний. Зниження використання кормів до 25%, також можливість контролю годівлі для кожної тварини.