Комплектуючі кормозмішувача
"ДЕМІ-МІКС"

1. Редуктор

На кормозмішувачі "ДЕМІ-МІКС" встановлюються надійні й довговічні в роботі редуктори італійської фірми "Комер".


Даний редуктор має замкнутий верхній підшипник, що запобігає його контакту з навколишнім середовищем. Такі редуктори використовують у своїх кормозмішувачах відомі світові виробники: "Кун", "Сілокінг" та "Штраутман".

2. Вагова система

Кормозмішувачі обладнуються ваговою системою HL 15 італійської фірми "ПМТ". Дана система дозволяє готувати кормосуміші для худоби за двадцятьма рецептами із п'ятнадцяти компонентів, а також дає можливість програмувати кількість корму на худобу. Цифри на табло яскраво-червоного кольору та мають висоту 15 мм, що дозволяє досить гарно бачити показники при денному світлі.


Додатково на кормозмішувач може бути встановлено програмований комп'ютер моделі HL 50, котрий дозволяє приготовляти кормосуміш для п'ятидесяти рецептів із двадцяти компонентів. Також в ньому можна вводити назву компонента та задавати час закінчення процесу змішування. Цифри на табло в цього комп'ютера теж яскраво-червоного кольору, але висотою 50 мм.


3. Датчики

На кормозмішувачі об'ємом бункера 5...9 м3 встановлені три датчики. Один датчик може витримувати навантаження до 5 т. Тобто три датчики можуть утримувати 15 т. Великий запас міцності досить важливий для умов бездоріжжя. Якщо підрахувати, то завантажений бункер в дев'ятикубовому кормозмішувачі буде мати вагу близько до 4 т. Отже, запас міцності на датчиках буде трьохкратний, що відповідає європейському стандарту.